Про нас

Компанія stendmarket спеціалізується на виготовленні пластикових стендів. До нас звертаються працівники організацій, підприємств, закладів освіти. Також виготовляємо стенди для військових частин та підрозділів. Робимо таблички, фасадні вивіски, вказівники та інформаційні знаки.

 На нашому сайті кожен зможе знайти щось для себе.

Наша компанія пропонує:

– Інформаційні пластикові стенди з унікальним дизайном на ваше замовлення. Кількість і розмір кишень може бути будь-яким. Крім пластика, матеріалом для виготовлення так само може бути жерсть або композит;

– Національну символіку України;

– Стенди з охорони праці та пожежної безпеки, цивільної оборони, безпеки життєдіяльності, інструкції з безпеки, плани евакуації, електробезпеки, газової безпеки, правил дорожнього руху, куточки споживача, охорони здоров’я і багато іншого;

– Оформлення предметних кабінетів, офісів, виставок, музеїв і ярмарків; 

– Таблички з назвами кабінетів з будь-яким дизайном; 

– Зовнішню рекламу, таку як банери, штендери, рекламні конструкції, вивіски.

– Декоративне оформлення стін та багато іншого.

Завдяки багаторічному досвіду нашої компанії і сприятливим відгукам наших покупців ви можете не турбуватися, що якість продукції буде поганою. Купуючи у нас, ви отримуєте гарантовано якісний товар. Кольори стендів будуть яскравими і насиченими, інформація змістовною, матеріал безпечним і надійним.

StendMarket це:

– Індивідуальний підхід до кожного клієнта;

– Колектив професійних дизайнерів;

– Широкий асортимент продукції, що постійно оновлюється – стендів, табличок, вивісок, банерів і поліграфії;

– Висока швидкість виконання ваших замовлень.

Що відрізняє нас від конкурентів:

– У нас замовляти дуже зручно. Ви можете оплатити товар при отриманні на пошті або ж розплатиться будь-яким іншим зручним для вас способом оплати;

– Перед покупкою ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами і абсолютно безкоштовно внести будь-які зміни в існуючі макети або ж замовити розробку власного;

– Ціни, за якими ми пропонуємо нашу продукцію, є максимально вигідними по співвідношенню ціна-якість;

– Ми використовуємо тільки безпечні для людей матеріали для виготовлення стендів. Німецький ПВХ пластик товщиною 4 мм і високоякісну плівку. Чорнила так само є безпечними для дітей і дорослих.

Для постійних клієнтів та великих замовлень ми надаємо знижки на нашу продукцію. Для придбання оформите замовлення на сайті або ж зателефонуйте за телефонами вказаними у верхній частині сайту.

Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб Ваші стенди були яскравими, барвистими, змістовними, і в той же час зручними у використанні: якісні, надійні і безпечні.

stendmarket.com – це:  

  • зручний спосіб замовити та отримати замовлення
  • максимальна швидкість і відмінна якість виконання замовлень
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • колектив професійних, творчих дизайнерів, фотографів, художників
  • широкий асортимент стендів, табличок, вивісок, банерів для навчальних закладів, організацій, підприємств, музеїв

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Ми максимально зручні для покупців: замовити товар Ви можете найбільш зручним для Вас способом, вибрати найбільш підходящу для Вас форму оплати і доставки.

 Ми максимально уважні: перед купівлею Вас обов’язково проконсультують менеджери нашої компанії.

Ми відповімо на всі Ваші запитання. Для отримання професійної консультації Ви можете звернутися до нас в офіс або подзвонити за телефонами: (099) 425-75-68, (068) 149-91-29.

Ми максимально відповідальні, гарантуємо порядність в стосунках і якість виконання замовлень.

Ми максимально вигідні: ми пропонуємо широкий асортимент товарів з найкращим співвідношенням ціни і якості.

Що б ви не замовили на нашому сайті – купити готовий стенд або розробити і виготовити індивідуальний виріб – Ви отримаєте його за найкращою ціною.

Для постійних клієнтів і великих замовників ми надаємо  знижки. Зверніться в нашу компанію і переконайтеся в цьому самі.

Тепер Ви знаєте все про можливості придбати хороші стенди для оформлення вашого навчального закладу, організації та підприємства.

Кращі спеціалісти та професіонали своєї справи до Ваших послуг. Звертайтеся і ми з радістю допоможемо Вам.

Всі результати пошуку