Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди для закладів професійно-технічної освіти

Комплект стендів "Комп'ютерні технології навчання" (Код: 6128)

812.00 грн
розмір стенду - 35х46 см, розмір стрічки - 120х12,4 см

Стенд "Етикет та серверування" (Код: 6127)

1443.00 грн
розмір одного стенду - 65х87 см

Стенд "Життя студента" (Код: 6126)

885.00 грн
розмір - 117х89 см

Стенд "Профорієнтація" (Код: 2544)

1075.00 грн
розмір центрального стенду - 77х50см, розмір бокових- 55х80см

Людство в процесі еволюції придумало багато способів, що дозволяють ефективно розв’язати безліч питань організації життєдіяльності різних суспільних груп. Якщо говорити про створення сприятливих умов для здобуття  професійної освіти — в сучасних навчальних закладах задіяні діючі макети різноманітних механізмів, налагоджено продуктивний зв’язок з практичними виробничими базами та не обійшлося без старих добрих помічників майстрів та педагогів — пластикових стендів. Розміщена на них інформація здатна оптимізувати інформаційний простір училищ та адаптувати приміщення закладів відповідно до їх вузькопрофільної спрямованості.
 Список професій, які отримують випускники наших ПТУ, досить довгий, тому ми готові запропонувати великий вибір стендів для закладів профтехосвіти, які охоплюють багато сфер студентського життя. На пластикових плакатах знайдеться місце і для «Дошки пошани», і для інформації з профорієнтації, і для специфічних понять та термінів поварів, кондитерів, сантехніків. Ми розуміємо важливість точної передачі подібних профільних знань, тому ретельно слідкуємо за усіма процесами створення продукції, власне виробництво дозволяє робити це без зайвих зусиль. Як результат — стенди «Гроші. Грошова система», комплекти стендів з приготування їжі, плакати для малярів та штукатурів безпомилково відтворюють технологічні процеси та оперують перевіреними таблицями, термінами та схемами.
 Наш інформаційний портал знайомить вас з тією продукцією, що є в наявності на нашому складі. Серед неї ви знайдете

— інформаційні плакати;

— презентаційні дошки;

— стенди для оформлення кабінетів;

— стенди за професіями;

— профспілкові вісники;

— плакати для гуртожитків.

Якщо ви трішки розгубилися серед асортименту наших товарів — зверніть увагу на наші акції, новинки та хіти продажу. Перші дозволять вам зекономити кошти, новинки дозволять оперативно реагувати на виклики сьогодення( знаки протидії Covid-19 — яскравий приклад такого реагування), а вивчення  хітів наших продажів — шлях до ознайомлення з трендовими стендами сезону.
 Якщо ж інформації для клієнтів, що знаходиться у вільному доступі на нашому інтернет майданчику, вам замало, ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами для отримання додаткових відомостей та відповідей на усі ваші запитання. В телефонному режимі можна вирішити питання індивідуального підходу до вашого замовлення, що дає можливість кожному нашому клієнту отримати не схожий на інші стенди екземпляр з урахуванням побажань замовника. Телефонуйте, завжди раді співпраці та вашим дзвінкам!

Десятки тисяч випускників українських шкіл цікавляться умовами навчання в закладах профтехосвіти, визначаються яку професію обрати, готують і подають документи для конкурсного відбору для вступу.

Заклади професійно-технічної освіти є трампліном для стрибка у впевнене майбутнє студента, адже отримавши освіту в таких закладах, студенту набагато легше вступити до вищого навчального закладу на омріяну професію. В таких закладах студент отримує базові знання і навички з певних професій.

Більш того, це перший крок по кар'єрних сходах, з отриманою в такому закладі освітою можна займати і керівні посади.

Якісне і оригінальне оформлення інтер'єру закладів освіти має особливо важливе значення, так як це фактично обличчя закладу, що говорить про його рівень розвитку і авторитет.

Стенди потрібні і презентаційні, які прикрасять фойє, а також інформаційні, які слугуватимуть помічниками викладачам в донесенні інформації до студентів.

Компанія Stendmarket  має власне виробництво, ми контролюємо процес виготовлення стендів і гарантуємо якість. Якщо Ви замовите у нас, зможете отримати якісну продукцію за доступними цінами.

Придбати стенди Ви зможете, зателефонувавши за телефонами  099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859 або натиснувши кнопку «Купити» в інтернет-магазині.