Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди для військоматів

Робота військових комісаріатів неможлива без інформаційного обладнання. У кожному відділі військкомату повинні бути розміщені стенди з наочною інформацією. Це можуть бути стенди із загальною інформацією про роботу військкомату, зразками заяв, документацією, а також стенди патріотичного характеру про службу в армії.

Компанія Stendmarket  займається  виготовленням стендів для військових.

Стенди можуть бути з уже нанесеною інформацією, які можна використовувати як наочний матеріал, та стенди зі змінною інформацією, тобто з кишенями, де інформацію можна змінювати за необхідності.

Якщо Ви не знайшли стенд, який Вам підійшов по розміру або кольору, звертайтесь і наші дизайнери зроблять зміни безкоштовно, або створять  новий стенд, враховуючи Ваші побажання.

Компанія Stendmarket  має власне виробництво, ми контролюємо процес виготовлення стендів і гарантуємо якість. Якщо Ви замовите у нас, зможете отримати якісну продукцію за доступними цінами.

Придбати стенди Ви зможете, зателефонувавши за телефонами  099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859 або натиснувши кнопку «Купити» в інтернет-магазині.