Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Військові стенди - це обов’язковий атрибут будь-якого військового навчального закладу або  військового підрозділу. Такі стенди в легкій та ефективній формі надають всю необхідну інформацію щодо правил, обов’язків та інструкцій. Завдяки грамотній подачі інформації за всіма правилами та законами сприйняття, військові стенди дозволяють швидко та ефективно запам’ятовувати навчальний матеріал.

Наша компанія займається виготовленням військових стендів як вже з готовими ілюстраціями та дизайном, так і з порожніми кишеньками для розміщення змінної інформації. 

Вам потрібен індивідуальний дизайн? Ми пропонуємо креативні та зрозумілі варіанти ексклюзивні стендів для військових, розроблені на основі вашого дизайну. Наприклад, ви бажаєте розмістити військові положення на одному стенді з будь-якою іншою індивідуальною інформацією саме вашого військового підрозділу. Такий спосіб оформлення стенду зекономить не тільки місце, виділене під стенди, але й ваші фінанси. Під час виготовлення ми використовуємо тільки перевірені часом матеріали, високоякісний полівінілхлорид, високотехнологічний офсетний друк на термо та вологостійкій плівці, який не втратить своєї привабливості навіть через багато років. 

Ви можете замовити готові стенди з військової тематики, наприклад: основи військової служби, перша медична допомога, вогнева підготовка, тактична підготовка, топографія, військова історія, фізична підготовка, тощо.Такі військові стенди можуть бути використані як на заняттях у вищих навчальних закладів військової кафедри, так і під час підготовки солдатів контрактної та строкової служби. 

Стенди та банери з військової підготовки вже давно зарекомендували себе, як надійні та ефективні наочні посібники. Завдяки їм, військовослужбовці можуть структурувати усі знання, які вони отримують під час навчання. Не менш популярні серед наших клієнтів стенди з військово-патріотичного виховання, які виховують любов до батьківщини, бажання її захищати, відчуття єдності у серцях молодих військових. Не забудьте купити стенди з військовою символікою, гербом та гімном України, державними відзнаками України, знайти та замовити які ви зможете на однойменнисторінках нашого сайту.

У нас є власні виробничі потужності,  що дозволяє нам здійснювати контроль над виробництвом на кожному з його етапів. Також, у нас діє програма лояльності не тільки для постійних клієнтів, але й для нових. Замовляйте військові стенди, щоб переконатися у всіх перевагах співпраці з нами на власному досвіді!

Стенди для військових частин - це необхідна частина підготовки і виховної роботи з військовослужбовцями, це сучасні наочні посібники, тематика яких охоплює різні галузі вивчення.

Стенди розміщуються у військкоматах, військових частинах, спеціалізованих навчальних закладах. На військових стендах може бути зображена учбова інформація, така як вогнева підготовка, стрілецька зброя, несення вартової служби, стройова підготовка та багато іншого. Також використовуються стенди з кишенями для змінної інформації, вони виконують функцію інформування.

Купити стенди Ви можете в компанії Stendmarket за доступними цінами.

Дизайнери, відповідно до всіх Ваших побажань, створять макети стендів, а фахівці на виробництві втілять все в життя.

Наша компанія доставить Ваше замовлення в будь-який куточок України.

Замовити стенди Ви зможете, зателефонувавши за телефонами  099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859 або натиснувши кнопку «Купити» в інтернет-магазині.

Ми допоможемо Вам в організації навчання військовослужбовців, виготовивши якісні наочні посібники – військові стенди.