Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди в кабінет цивільної оборони

Комплект стендів для кабінету цивільного захисту (Код: 0908)

5975.00 грн
Розмір 1 маленького стенду -30х42см, розмір 1 великого стенду -100х80см

Стенд "На службі у Батьківщини" (Код: 2034)

4430.00 грн
загальний розмір -557х124см

Стенди в кабінет Захисту Вітчизни (Код: 2629)

884.00 грн
розміри комплектуючих - 30х40см х 4шт, 70х40см х2шт

Щоб бути готовим до нестандартних ситуацій, необхідно твердо знати, що потрібно робити. Головна мета цивільного захисту - захист населення від наслідків катастроф, аварій, а також проведення рятувальних робіт. З метою безпеки дітей в школі кожен співробітник повинен знати про необхідні заходи, які вживаються при надзвичайних ситуаціях, екстрених випадках і т.п.

Стенди в кабінет цивільного захисту стануть незамінними помічниками педагогу в інформуванні школярів, працівників освітньої установи про правила їх безпеки. Стенд може містити інформаційні матеріали, літературу з цивільної оборони, відомості про порядок дій при виникненні надзвичайних ситуацій, про пожежну і особисту безпеку.

Наші спеціалісти допоможуть Вам обрати стенди з каталогу, а якщо Ви бажаєте отримати оригінальні стенди, дизайнери розроблять макети, максимально враховуючи Ваші побажання.

Компанія Stendmarket  має власне виробництво, ми контролюємо процес виготовлення стендів і гарантуємо якість. Якщо Ви замовите у нас, зможете отримати якісну продукцію за доступними цінами.