Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво. Шопурок, Стендпринт, країна стендів 

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди з предмету "Людина і світ"

Людина і світ (Код: 3936)

630.00 грн
розмір - 86х86 см

Стенд "Сортуй заради майбутнього" (Код: 5604)

2279.00 грн
розмір стрічки - 200х17 см, розмір одного стенду - 78х60 см, ціна - 2279 грн

Екологічна безпека в сучасному світі виходить на перший план. Збереження навколишнього середовища є неодмінною умовою існування людини. Безвідповідальне ставлення людини до екології здатне привести до екологічної катастрофи, яка, в свою чергу, є загрозою національній безпеці.

Оформлення кабінету екології має сприяти ефективній роботі школярів на уроках, вихованню екологічної культури, підвищення мотивації учнів у сфері екологічної діяльності, відображати специфіку екології як науки, демонструючи наукові досягнення у вирішенні екологічних проблем.

В оформленні кабінету екології провідну роль виконують інформаційні стенди, тому що постійно знаходяться в полі зору учнів.

При оформленні стендів в кабінеті екології слід використовувати інформацію з Червоної книги, довідкову та навчально-методичну літературу, періодичні видання, книги для додаткового читання, картинки по екології, що ілюструють теми уроку.

Стенди в кабінет екології стануть відмінними наочними посібниками і прекрасно доповнять інтер'єр кабінету, ставши зручним інструментом для роботи вчителя і розуміння предмета учнями.

Можна замовити стенди з каталогу Stendmarket, або оформити індивідуальний стенд під замовлення.