Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво. Шопурок, Стендпринт, країна стендів 

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди для актової зали

Новорічний банер (Код: 3703)

756.00 грн
200х135см

Пластикові фігури дітей для оформлення інтер'єру (Код: 2615)

750.00 грн
розмір хлопчика-43х90см, розмір дівчинки-55х90см

Сучасний шкільний інтер'єр і дизайн безпосередньо впливають на дітей: збагачують, створюють культурне середовище, говорять про повагу і турботу. Ми дуже любимо працювати зі школами, дитячими садками і іншими освітніми установами. Це осмислена і вдячна робота.

Для актового залу можемо виготовити стенд-афішу або виставковий стенд для творчості.

Ми пропонуємо оформлення актового залу школи стаціонарними стендами з різних тематик. По-перше, це стенди з правилами поведінки в актовому залі. Написані вони легкою доступною мовою і привернуть увагу учнів. По-друге, це стенди на колони або отвори між вікон. Ви звикли оформляти зал школи кулями або штучними квітами. Але якщо повісити такі стенди, то актовий зал буде виглядати ошатним кожен день. Такі стенди розробляються в єдиному стилі, можуть містити написи, символи школи, фотографії шкільного життя. Праворуч і ліворуч від сцени зазвичай розміщуються стенди з державною символікою.

Звертайтесь в компанію Stendmarket і наші спеціалісти допоможуть Вам у створенні оригінальних, стильних і сучасних стендів.

Наші ціни приємно Вас вразять. Якість продукції гарантуємо, адже слідкуємо за процесом виготовлення на власному виробництві.

Замовити стенди за доступними цінами дуже просто:

- зателефонуйте нам за телефонами 099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859

- натисніть кнопку «Купити» в інтернет-магазині.