Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво. Шопурок, Стендпринт, країна стендів 

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди для оформлення музеїв та виставок

В музеях будь-якої тематики та усіх без винятку розмірів обов’язково присутня частинка душі — чи то створювача музею, чи його ангела-охоронця в людській подобі, а, можливо, тих людей, яким присвячено експозиції й чиї особисті речі доступні для огляду сотням відвідувачів. Кабінет-музей українознавства або музей книги й друкарства, музей-кімната та будинок-музей завжди містять такі елементи декору та деталі експозиції, які змушують німий оглядовий простір «говорити» та торкаються тих душевних струн людини, що змушують звучати найпотаємніші ноти емоційних відчуттів.
 Щоб подорож в історію через музейні експозиції та окремі експонати була цікавою та приємною, важливо розмістити навігаційні «маячки» у музейному просторі та дати відвідувачам вдосталь додаткової інформації, яка допоможе згрупувати побачене в єдину візуальну картинку. З таким завданням чудово справляться пластикові стенди, великий вибір яких представлено на нашому сайті. Купити стенди для оформлення музею — вдале рішення для виконання багатьох цільових завдань. Музейний простір потребує поділу на зони та наявності місць, де можна поділитися графіком роботи нової виставки, розмістити актуальні новини та оголошення. Саме тут у пригоді стануть пластикові дошки нашого виробництва — їх широкий асортимент шукайте на нашому сайті. Великі та маленькі, різної форми та кольорової гами оформлення, вони допоможуть організувати музейний простір так, щоб тут було зручно, цікаво та привабливо. Працюємо як і зі стандартними конструкціями, так і за індивідуальними замовленнями. Це дає можливість нашим клієнтам отримати особливі вироби, які навіть зможуть стати експозиціями якогось унікального музею.
 Творчий індивідуальний підхід до створення кожного зразка нашої продукції — запорука їх якості. Наші замовники отримують в нашій особі досвідченого професіонала своєї справи, що контролює усі етапи створення виробів, пропонує своїм постійним клієнтам гнучку систему знижок, проводить акції та розпродажі, слідкує за ретельним надійним пакуванням товару перед надсиланням та надає можливість розрахуватися при його отриманні у поштовій точці видачі відправлень. У вас є пропозиції для ще кращого обслуговування чи ви вже здійснили свій вибір, переглянувши наш каталог? Тоді телефонуйте нашим менеджерам, вони завжди готові допомогти вам у виборі й оформленні замовлення, вислухати ваші пропозиції. Телефони для зв’язку — зверху сайту. Ми працюємо для вас.

В ході оформлення різних заходів (виставки, музеї та інше), важливу роль відіграє такий фактор, як правильна і професійна подача експозиції. Професійний підхід фахівців, дозволяє лаконічно і гармонійно подавати всі елементи експозицій, попри їх різноманітність або схожість. Якісний дизайн стендів для виставок, музейних заходів, стане найкращою візитівкою вашої організації. Даний захід є прямо-пропорційної, потоку нових клієнтів і зацікавлених осіб, а також буде сприяти формуванню хорошого статусу та іміджу для бренду організації.

Елементами оформлення таких заходів як виставки, покази музейних експозицій, часто служать наступні атрибути:

  • Стенди мобільного типу;
  • Рекламні полотна (банери)

Звернувшись в компанію Stendmarket, Ви отримаєте професійну роботу менеджерів, дизайнерів, працівників виробництва та якісну продукцію за доступними цінами.

Замовити стенди Ви зможете, зателефонувавши за телефонами  099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859 або натиснувши кнопку «Купити» в інтернет-магазині.