Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди для кабінету психолога

Стенди з успіхом можуть застосовуватися для оформлення кабінету педагога-психолога будь-якого освітнього закладу: школи, садочка, ліцею, кабінету психолога в коледжі, кабінету психолога у ВНЗ, університеті.

Кабінет психолога, оформлений стендами компанії Stendmarket, поєднує в собі функціональність, психологічний комфорт і естетичну привабливість; ці складові дозволять забезпечити повноцінні умови для проведення психологічної роботи педагога-психолога.

Інформаційні стенди можна використовувати для оформлення самого кабінету психолога, а також прикабінетного коридорного простору. Інформація розміщується в кишенях формату А4, яку в будь-який час можна легко замінити. Може містити рекомендації та консультації від психолога для вчителів, учнів та батьків. Призначений для розміщення в класах, коридорах, а також, кабінетах фахівців по роботі з дітьми в початкових і середніх школах.

 За бажанням замовника дизайн, кількість кишень і розмір стенду можна змінити.

Замовити якісні стенди  за доступними цінами можна, зателефонувавши за телефонами  099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859 або натиснувши кнопку «Купити» в інтернет-магазині.