Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Таблички, банери

Перше, на що звертає свою увагу людина, підійшовши до дверей, це на напис на табличці.

Шукаєте ви знайому вулицю або номер будинку, ваш погляд ковзає по вивісках і табличках. Особливо виділяються державні установи, компанії та офіси. Відвідувач, який заходить у будівлю, слідує зазначеним на дверях написам. Чим докладніше написана табличка, тим зручніше відвідувачу і працівникові установи. Вичерпна коротка інформація направить вас в потрібному напрямку.

Враження про компанію, установу формується в момент першого погляду на табличку на двері.

Також не можливо уявити навчальний заклад без кабінетних табличок, які допомагають орієнтуватися в учбових коридорах.

Таблички з назвами вулиць допоможуть не тільки зорієнтуватися, як  рухатися в потрібному напрямку, а й служать декором, що прикрашає фасад будівлі.

Сучасні технології дозволяють зробити табличку візитною карткою офісу, установи, будівлі, компанії.

Наша компанія виготовляє таблички з урахуванням смаку і побажань замовника.

Банер - найпростіший і найдоступніший рекламний носій. Його використовують в оформленні вітрин, вивісок, в якості вивісок на стінах, при виготовленні лайтбоксів, виставкових панно і рекламних прикрас, рекламних щитів, банерів на дорогах.

Компанія Stendmarket також пропонує виготовлення елементів зовнішньої реклами з використанням банерного полотна, такого як: банер в рамі з металевої труби, банер з втулками (кільцями), широкоформатний друк на банері, друк на банерній сітці.

Банер - це полотно з нанесеним на ньому текстом або зображенням, методом широкоформатного друку, не схильний до корозії і стійкий до несприятливого впливу навколишнього середовища.

 Це прекрасний матеріал для використання як всередині, так і поза приміщень - для оформлення інтер'єрів і фасадів будівель.

Технології, які використовуються для виготовлення, дозволяють друкувати і виготовляти банери будь-яких розмірів.

До основних переваг банерів відносять довголіття, компактність, невелику вартість

Колір, розмір, написи на банері ми підбираємо відповідно до Ваших побажань.

Ми робимо для Вас банери індивідуальних розмірів і дизайну, який не тільки впишеться в загальний вигляд будівлі, а також виділить Вашу компанію серед інших.

Замовити якісні таблички та банер за доступними цінами можна, зателефонувавши за телефонами  099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859 або натиснувши кнопку «Купити» в інтернет-магазині.