Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво. Шопурок, Стендпринт, країна стендів 

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Методичні стенди

Магнітний стенд "Алгоритм одягання" (Код: 8402)

483.00 грн
розмір основи - 70х55см, розмір 1 магнітного елемента 10х11,5см

Стенд "Пори року" (Код: 1899)

1216.00 грн
розмір-110х130 см

Методичні стенди - це інформаційні центри, що забезпечують педагогів і співробітників установи необхідною інформацією, засобами навчання, навчально-методичною літературою.

Стенди Stendmarket допоможуть Вам оформити і підкреслити важливі якості методичного кабінету - привабливість, інформативність і доступність. Адже в оформленні методкабінету важлива не тільки естетична сторона, а й інформаційна значимість, система зберігання і оформлення документації дитячого садка, всіх методичних матеріалів.

Зміст і оформлення методкабінету має відповідати потребам даного дошкільного закладу.

Стенди з методичної роботи не тільки гармонійно впишуться в інтер'єр дитячого садка, а й допоможуть розмістити інформацію для вихователів, а це розклад занять, інформація по атестації, річні завдання на навчальний рік і ін.

Наші фахівці працюють с кожним замовленням індивідуально, враховуючи всі побажання замовника.

Компанія Stendmarket  має власне виробництво, ми контролюємо процес виготовлення стендів і гарантуємо якість. Якщо Ви замовите у нас, зможете отримати якісну продукцію за доступними цінами.

Придбати стенди Ви зможете, зателефонувавши за телефонами  099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859 або натиснувши кнопку «Купити» в інтернет-магазині.