Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенд НУШ, щоденні новини

Сама по собі концепція Нової української школи вже не є цілком новим явищем, але ж, виникнувши відносно нещодавно, для багатьох вона лишається або невідомою взагалі, або дуже загадковим явищем. Ця інноваційна система взаємодії школи та учня, тим не менш стає популярнішою та спіткає все більше позитивних відгуків. Система оформлення кабінетів НУШ теж є особливою та реалізується, головним чином, через так звані осередки.

Але й завичні настінні стенди тут активно використовуються. Стенд НУШ "Щоденні новини" єднає учнів навколо шкільного життя та проблематики, яка є важливою для усіх учасників навчального процесу. У нашому арсеналі частіш за все є декілька топових дизайнерських рішень з будь-якої тематики стендів, але наші дизайнери постійно співпрацюють с замовником щодо пошуку та розробки принципово нових концепцій оформлення й замовник у цьому процесі може приймати участь. Для цього потрібно:

  • Звернутися до нашої команди
  • Мати власні ідеї щодо оформлення
  • Зробити замовлення даного стенду

За вашим бажанням ваше рішення може бути поширено у нашому каталозі, якщо воно відповідає його вимогам, або навпаки лишитися ексклюзивним. До того, пластичність нашої команди виражена не тільки у творчих шляхах, але й у партнерстві та співробітництві. Звертайтеся до наших консультантів за більш детальною інформацією.