Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди для школи, Львів

 Стенди для школи — перевірені роками надійні помічники вчителів. Їхній широкий асортимент та різноманітність стилів оформлення зумовлені широким діапазоном сфери застосування шкільних стендів. Дошки пошани, класні куточки, предметні стенди, виставкові експозиції, святкові банери та плакати — в будь-якій школі ви знайдете як окремі одиниці шкільних старожилів, так і стендові комплекти, що слугують одним із перерахованих інформаційних майданчиків.
  Часто відповідальні за дизайн шкільних стендів мають базову основу своєї праці у вигляді цілісного стильового оформлення шкільної будівлі. Така тенденція особливо помітна, коли мова йде про школи міст з багатою культурною та історичною спадщиною. Львів — яскравий приклад такого міста, і його школи як об’єкти впливу на масову культуру часто застосовують у декорі своїх приміщень геральдичні композиції, етнічні мотиви та бережуть історичну пам’ять поколінь.
 Шкільні стенди, що дозволять створювати та підкреслювати індивідуальну неповторну атмосферу львівського буття, потребують ретельного та відповідального підходу. Саме так працюють наші майстри, і це знаходить своє віддзеркалення у виробах нашої фірми.