Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

ДУАЛЬНА ОСВІТА – ВІДПОВІДЬ НА ВИКЛИКИ ОСВІТИ І БІЗНЕСУ

Дуальна освіта передбачає просторове й часове поєднання за принципом 50% на 50% навчання в освітньому закладі та стажування на підприємствах. Така форма освіти сприяє більшій інтеграції освіти, науки, бізнесу. Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях. Учні та студенти зможуть побачити на власні очі виробництво чи компанію, у якій в майбутньому будуть  працювати, навчитися роботі на сучасному обладнанні.

Основне завдання упровадження елементів дуальної форми навчання –усунення основних недоліків традиційних форм  і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолання розриву між освітою і виробництвом, а також підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів з урахуванням вимог роботодавців у рамках нових форм навчання.

Засновниками системи дуальної освіти вважають німців. Відтоді німецьку систему, що поєднує державну професійну школу з виробничим навчанням, вважають всесвітньо зразковою.

Завдання сучасної школи зробити так, щоб після випуску майбутній абітурієнт був готовий працювати.

 Дуальна освіта  має такі переваги: організація співпраці політиків, бізнесу, розроблення законодавчого підґрунтя для визнання національних стандартів якості професійної освіти, навчання учнів під час трудової діяльності, врахування конкретних запитів підприємств до змісту та якості професійної освіти.