Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди

14.02.2020

Кожного дня, багато, хто з нас бачить ті чи інші інформаційні стенди на стінах різноманітних закладів та установ, але мало хто задається питанням - як ті стенди туди потрапляють, та взагалі як вони робляться. Наша компанія займається виготовленням та реалізацією саме таких стендів, і робить це вже досить багато років.

Наш алгоритм співробітництва будується наступним чином:

  1. Дзвінок замовника
  2. Робота дизайнерів
  3. Робота виробничого цеху
  4. Відправка замовнику

Але звичайно все це виглядає дуже схематично. Насправді дзвінок чи лист замовника завжди люб'язно приймається менеджером, який чітко з'ясовує, які саме стенди потрібні клієнту. Ця процедура потребує особливого підходу.

Якщо у ході розмови в нашому арсеналі повністю готових рішень не знаходиться шуканого, яке ми можемо доставити клієнту майже миттєво, за роботу береться дизайнер та розробляє новий макет, або доробляє обраний замовником із каталогу. Наш штат дизайнерів складає велику команду досвідчених та кваліфікованих спеціалістів з профільною освітою, то ж вони також відмінно знають свою справу.

Підготувавши макет, та узгодивши його з замовником, дизайнер відправляє його до яскравого друку на плівці, яка у цеху наноситься на високоякісну ПВХ-основу спеціально підготовленими майстрами, що володіють усіма нюансами виробництва. Після доробок, прикріплення за необхідності кишень чи елементів декору, стенди потрапляють до рук замовника найбільш зручним для нього способом.

Саме такі стенди служитимуть своєму закладові вірою та правдою багато років, інформуючи його відвідувачів та співробітників про все, що замовник вважає за важливе.