Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво. Шопурок, Стендпринт, країна стендів 

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Дошка оголошень купити

Дошки оголошень - це ефективний спосіб донести до людей ту чи іншу рекламну інформацію. Дошки оголошення можна побачити на стінах біля під’їзду з повідомленнями про найближчі події та новини будинку. Не менш популярним місцем розміщення таких дошок є зупинки громадського транспорту, де розміщено безліч оголошень про продаж та обмін тієї чи іншої продукції.

Але, зазвичай, на такі дошки оголошень майже ніхто не звертає уваги. Як же привернути увагу потенційних покупців до оголошення, що ви розміщуєте? Якщо вам необхідна приваблива дошка оголошень, купити її ви можете, відвідавши наш сайт StendMarket. На нашому сайті ви знайдете багатий вибір дошок з різною кількістю карманів, на ваш вибір. Наші дошки:

 • Гарантовано привертають увагу
 • Довговічні та виготовлені з найкращого матеріалу
 • Будуть доставлені у будь-який куточок України

Дошка может бути пластикова чи коркова, і в тому і в іншому варіанті ця дошка буде виготовлена тільки з найкращих матеріалів. Звертайтеся до наших представників за більш детальною інформацією по замовленню. 

 

Світ стендів

Різноманіття стендів, представлених у нашому каталозі, насправді величезне.Це обгрунтовано нашою співпрацею з усіма типами  закладів по всій Україні. Серед наших партнерів - як сільські дитячі садочки, школи, так і науково-дослідницькі інститути та держадміністрації, як бізнес-проекти, так і військові частини а також багато-багато прикладів організацій типової та індивідуальної формації.

Завдяки цьому, наш світ стендів, запроваджених нашими спеціалістами, постійно розширюється. В нашому каталозі ви можете побачити:

 • Стенди для школи
 • Стенди НУШ
 • Інформаційні стенди
 • Стенди військові та багато іншого

Також, наша компанія виробляє таблички та банери, дорожні знаки та багато інших засобів наочного інформування. Ми розробимо для вас ексклюзивні стенди та банери згідно ваших побажань. Наша доставка працює по всій території України, і ви отримаєте свое замовлення максимально швидко!

  

Куточок для батьків

 Наявність куточка для батьків — запорука ефективної взаємодії батьків та педагогів будь-якого навчального закладу. Куточки можуть бути різного розміру, виступати в ролі самостійної одиниці декору або бути частиною стилізованого комплекту стендів, залишаючись в будь-якому випадку важливою інформаційною сполучною ланкою між батьками та адміністрацією закладу.
 Новини групи або класу, рішення батьківських зборів, актуальні оголошення, розклади роботи гуртків, секцій, меню дитячого сніданку чи обіду легше розповсюджувати, коли в наявності є відповідний інформаційний майданчик. Неважливо, це окремий стенд чи частина класного куточка або комплекту презентаційно-інформаційних стендів у роздягальні дитсадка — вони слугують незамінним помічником у створенні плідних контактів з батьками дітей. Важлива загальна інформація щоденного користування розміщується на постійній основі. Для змінних відомостей та додаткової інформації передбачено пластикові кишені, які можна заповнювати в залежності від динаміки колективного життя закладу або актуальності тих чи інших новин.
 Цей сегмент продукції дає можливості широким проявам фантазії виробника, підтвердження цього ви знайдете, вивчаючи наш асортимент.
 

 

Стенд НУШ, щоденні новини

Сама по собі концепція Нової української школи вже не є цілком новим явищем, але ж, виникнувши відносно нещодавно, для багатьох вона лишається або невідомою взагалі, або дуже загадковим явищем. Ця інноваційна система взаємодії школи та учня, тим не менш стає популярнішою та спіткає все більше позитивних відгуків. Система оформлення кабінетів НУШ теж є особливою та реалізується, головним чином, через так звані осередки.

Але й завичні настінні стенди тут активно використовуються. Стенд НУШ "Щоденні новини" єднає учнів навколо шкільного життя та проблематики, яка є важливою для усіх учасників навчального процесу. У нашому арсеналі частіш за все є декілька топових дизайнерських рішень з будь-якої тематики стендів, але наші дизайнери постійно співпрацюють с замовником щодо пошуку та розробки принципово нових концепцій оформлення й замовник у цьому процесі може приймати участь. Для цього потрібно:

 • Звернутися до нашої команди
 • Мати власні ідеї щодо оформлення
 • Зробити замовлення даного стенду

За вашим бажанням ваше рішення може бути поширено у нашому каталозі, якщо воно відповідає його вимогам, або навпаки лишитися ексклюзивним. До того, пластичність нашої команди виражена не тільки у творчих шляхах, але й у партнерстві та співробітництві. Звертайтеся до наших консультантів за більш детальною інформацією.

Стенди для школи, Львів

 Стенди для школи — перевірені роками надійні помічники вчителів. Їхній широкий асортимент та різноманітність стилів оформлення зумовлені широким діапазоном сфери застосування шкільних стендів. Дошки пошани, класні куточки, предметні стенди, виставкові експозиції, святкові банери та плакати — в будь-якій школі ви знайдете як окремі одиниці шкільних старожилів, так і стендові комплекти, що слугують одним із перерахованих інформаційних майданчиків.
  Часто відповідальні за дизайн шкільних стендів мають базову основу своєї праці у вигляді цілісного стильового оформлення шкільної будівлі. Така тенденція особливо помітна, коли мова йде про школи міст з багатою культурною та історичною спадщиною. Львів — яскравий приклад такого міста, і його школи як об’єкти впливу на масову культуру часто застосовують у декорі своїх приміщень геральдичні композиції, етнічні мотиви та бережуть історичну пам’ять поколінь.
 Шкільні стенди, що дозволять створювати та підкреслювати індивідуальну неповторну атмосферу львівського буття, потребують ретельного та відповідального підходу. Саме так працюють наші майстри, і це знаходить своє віддзеркалення у виробах нашої фірми.

Оформлення кабінету початкових класів

  Оформлення класу початкової школи — справа відповідальна перш за все тому, що вимагає таких елементів декору, показники комфортності, функціональності та привабливості яких відповідають усім стандартам вищої якості. Зручні шафи, парти та диванчики для відпочинку, збалансоване стендове оформлення стін, вдало підібрані та поєднані кольори декорування кабінету початкових класів зроблять приємним перебування дитини в шкільних стінах та пом’якшать адаптаційний період переходу з дитсадка до школи. За думкою дослідників, дуже важливою умовою успішного навчального процесу учнів молодших класів є плавний, гармонійний перехід від звичних шкільних занять до ігрових і навпаки. Для втілення цієї рекомендації в життя приміщення важливо зонувати на навчальну, ігрову та інформаційну зони.
 Наша практична діяльність дозволяє запропонувати вам для оформлення стін кабінету початкових класів (інформаційної зони) великий вибір відповідної продукції. Створена нашими фахівцями з урахуванням психологічних вікових особливостей дітей, вона допоможе в організації ефективного навчального процесу (предметні стенди), створенні безпечного середовища перебування дітей (знаки та плакати з техніки безпеки життєдіяльності), а класний куточок перетворить у плідний елемент співпраці вчителя з батьками.

 

 

В'їзний знак як візитна картка населеного пункту

При в'їзді в будь-який населений пункт або місто нас зустрічають спеціальні вказівні знаки – це в'їзні знаки, що містять не тільки інформацію про той чи інший населений пункт, а й є своєрідним елементом декору. В'їзний знак - це візитна картка міста або селища, вона підкреслює статус населеного пункту, формує перше враження, тому повинна бути оформлена якісно та зі смаком.

Зазвичай на в’їзному знаку можна помітити таку інформацію:

 • Рік заснування населеного пункту
 • Символіка – герб міста чи села, прапор країни.
 • Слова привітання та інше.

Кожне місто чи то село унікальне, а отже і знаки при в’їзді також унікальні, оригінальні.
Довірте  виготовлення  стелли професіоналам нашої компанії, і Ви отримаєте сучасний дизайн, що відповідає Вашим побажанням.Також  Ви отримаєте якісний товар, адже ми контролюємо весь процес виробництва.

Стенд "Харків"

Кожна країна, кожне місто має свою унікальну історію, свій характер, свої особливості.

 Наша компанія створює та виготовляє стенди про різні куточки України.

Стенд «Харків» - це яскравий, цікавий, наочний елемент декору, яким можна прикрасити стіни харківського садочка, школи, університету, адмінцентру  тощо.

 Ви можете замовити стенд про Ваш рідний край, ми допоможемо зробити його унікальним, оригінальним та особливим.

Наша компанія завжди віддає перевагу інформативності та ілюстративності стендів у наших авторських роботах.

Звертайтесь до нас і ми зробимо максимум, для того щоб Ви залишились задоволеними. Наші дизайнери виконають роботу швидко, а на виробництві обов’язково проконтролюють якість.

 

ДУАЛЬНА ОСВІТА – ВІДПОВІДЬ НА ВИКЛИКИ ОСВІТИ І БІЗНЕСУ

Дуальна освіта передбачає просторове й часове поєднання за принципом 50% на 50% навчання в освітньому закладі та стажування на підприємствах. Така форма освіти сприяє більшій інтеграції освіти, науки, бізнесу. Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях. Учні та студенти зможуть побачити на власні очі виробництво чи компанію, у якій в майбутньому будуть  працювати, навчитися роботі на сучасному обладнанні.

Основне завдання упровадження елементів дуальної форми навчання –усунення основних недоліків традиційних форм  і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолання розриву між освітою і виробництвом, а також підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів з урахуванням вимог роботодавців у рамках нових форм навчання.

Засновниками системи дуальної освіти вважають німців. Відтоді німецьку систему, що поєднує державну професійну школу з виробничим навчанням, вважають всесвітньо зразковою.

Завдання сучасної школи зробити так, щоб після випуску майбутній абітурієнт був готовий працювати.

 Дуальна освіта  має такі переваги: організація співпраці політиків, бізнесу, розроблення законодавчого підґрунтя для визнання національних стандартів якості професійної освіти, навчання учнів під час трудової діяльності, врахування конкретних запитів підприємств до змісту та якості професійної освіти.

Таблички

28.02.2020

Кабінет людини, займаючої високу посаду, може обходитись без багатьох технічних чи декоративних атрибутів, але важко собі уявити важливий кабінет без таблички на дверях. Частіш за все ця лаконічна деталь інформує нас про ім'я посадовця, та, відповідно, про посаду, яку він займає. І мало, хто стане сперечатися з тим, ща вигляд та якість цієї таблички так чи інакше впливають на подальше сприйняття відвідувачем особи, яку ця табличка презентує.

Саме тому наша команда робить особливий акцент на виготовленні кабінетних табличок. Які ж ключові переваги мають таблички, які ми виготовляємо?

 1. Стиль (наша фірма має цілий штат досвідчених дизайнерів).
 2. Ціна (усі таблички ми робимо на власному виробництві без посередників).
 3. Якість (ми контролюємо кожен етап виготовлення табличок від замовлення до відправки).

Матеріали, які ми використовуємо, випробувані часом та відповідають усім сучасним вимогам. Переконатися у цьому на власний досвід Ви можете, замовивши будь-яку кількість табличок, від однієї штуки, до цілого комплекту для великої організації. Можливо, Вам навіть не доведеться чекати розробки макетів, адже у нашому каталозі є безліч готових шаблонів для роботи.

Куточок споживача

21.02.2020

У будь-якій організації, яка надає послуги, обов'язково повинен бути спеціальний куточок споживача. Він допоможе уникнути штрафів і неприємностей під час перевірок, дозволить підкреслити турботу про клієнта, та прозорість діяльності компанії. Такі вивіски можуть встановлюватися в:

- торговельних залах;

- офісах;

- кафе, ресторанах;

- аптеках, медичних установах;

- банках;

- дитячих садках, школах, адміністративних будівлях.

Куточок споживача, як правило, розміщують на помітному місці торгової точки. На ньому можна знайти інформацію про компанію, правила реалізації товару або послуги. Інформаційний стенд слід розмістити там, де проходить найбільший потік покупців. Це необхідно для того, щоб покупець міг легко знайти потрібну інформацію. У кафе, пекарнях, хімчистках і майстернях інформаційний стенд розміщується в місці прийому-видачі замовлень.

У нашій компанії Ви можете замовити куточок споживача з будь-якою кількістю кишень. При необхідності, ми розробимо дизайн куточка споживача з урахуванням особливостей інтер'єру, в якому він буде розміщуватися. 

            

Оформлення музеїв

18.02.2020

Деяким з нас не дуже знайоме явище шкільного музею, але ті, в чиєму дитинстві школа мала такий осередок, завжди згадують його з доброю посмішкою тому, що це завжди було цікаво, красиво та вражаюче. Звичайно, оформлення музеїв у школах поступається оформленню професійних галерей, але для школяра цей музей, частіш за все буває дуже інтригуючим місцем.

Тематик для шкільного музею є безліч, до того ж їх можна вигадати самостійно. Ось деякі з них:

- Музей хліба.

- Музей війни.

- Художній музей з малюнками учнів даної школи.

- Музей краєзнавчий.

- Музей видатної людини, що має відношення до певної школи.

Звичайно це не межа, і тема Вашого музею залежить цілком від вашої уяви. Але якщо Ваша школа ще не має власного музею, це терміново потрібно виправити, і ми раді Вам у цьому допомогти. Якщо ж у Вашій школі вже є музеї - ми завжди готові сприяти Вам у їх веденні та розвитку.

 

Стенди

14.02.2020

Кожного дня, багато, хто з нас бачить ті чи інші інформаційні стенди на стінах різноманітних закладів та установ, але мало хто задається питанням - як ті стенди туди потрапляють, та взагалі як вони робляться. Наша компанія займається виготовленням та реалізацією саме таких стендів, і робить це вже досить багато років.

Наш алгоритм співробітництва будується наступним чином:

 1. Дзвінок замовника
 2. Робота дизайнерів
 3. Робота виробничого цеху
 4. Відправка замовнику

Але звичайно все це виглядає дуже схематично. Насправді дзвінок чи лист замовника завжди люб'язно приймається менеджером, який чітко з'ясовує, які саме стенди потрібні клієнту. Ця процедура потребує особливого підходу.

Якщо у ході розмови в нашому арсеналі повністю готових рішень не знаходиться шуканого, яке ми можемо доставити клієнту майже миттєво, за роботу береться дизайнер та розробляє новий макет, або доробляє обраний замовником із каталогу. Наш штат дизайнерів складає велику команду досвідчених та кваліфікованих спеціалістів з профільною освітою, то ж вони також відмінно знають свою справу.

Підготувавши макет, та узгодивши його з замовником, дизайнер відправляє його до яскравого друку на плівці, яка у цеху наноситься на високоякісну ПВХ-основу спеціально підготовленими майстрами, що володіють усіма нюансами виробництва. Після доробок, прикріплення за необхідності кишень чи елементів декору, стенди потрапляють до рук замовника найбільш зручним для нього способом.

Саме такі стенди служитимуть своєму закладові вірою та правдою багато років, інформуючи його відвідувачів та співробітників про все, що замовник вважає за важливе.

  

                            

Стенд-книжка

06.02.2020

Серед широкого розмаїття стендів, презентованих у нашому каталозі, особливої уваги заслуговує стенд-книжка. Що собою являє цей вид стендів, та яка його перевага перед стендами зі звичайними кишенями. На стенді невеликих габаритів може бути розміщена вся необхідна інформація, ознайомитися з якою може кожен бажаючий. Суть стенду полягає у тому, що на відносно компактній основі розташовується необхідна кількість пластикових карманів потрібного формату, в які вставляються документи для ознайомлення. Де і як це може бути використано?

- Держустанови із зразками документів до подання

- Підприємства із куточками споживача

- Виробництва із вимогами до охорони праці

- Вчительські у школах з необхідними розкладами

Насправді, важко на пальцях перелічити переваги використання стенда-книжки, треба лише додати, що цей стенд має підвищенні вимоги до якості, адже кармани знаходяться у періодичному русі. Наш колектив виготовляє стенди, за якість яких відповідає повністю на всіх етапах виробництва, від дизайну до відправки покупцю. Звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним способом за більш детальною інформацією.

  

Професія - твій маяк у майбутнє

04.02.2020

Безтурботні шкільні роки минули, настав час вступити у нове, доросле життя. Яким шляхом тобі піти? Яке захоплення зробити справжньою справою? І, головне - як не помилитися із вибором? Адже більшість хобі та захоплень  час від часу змінюються, лишається тільки бажання бути реалізованим та забезпечити собі гідну якість життя, то ж якому ділу присвятити себе? Особливо якщо це стосується інтересів підліткового віку, коли навіть незначні речі можуть здаватися неймовірно важливими. Якщо тобі знайомі усі ці питання, то ти не дарма читаєш цю статтю.

Складно сперечатися з тим, що  професія - твій маяк у майбутнє, та від того, як ти їм скористуєшся, залежить дуже і дуже багато чого у твоєму майбутньому, а скористуватися їм грамотно тобі допоможе наступне:

- Порада батьків (саме їх досвід може визначити твій успіх).

- Тест на профорієнтацію (у твоєму віці ще не всі досить добре знають себе).

-  День відкритих дверей (майже всі учбові заклади влаштовують щорічні презентаційні заходи для абітурієнтів).

Не зволікай та віднесись до цього вибору з усією серйозністю, щоб коли небудь сказати собі величезне та найгучніше спасибі за прийняття вірного рішення. Можливо, вже сьогодні на твоєму горизонті засяє яскравий маяк саме твого майбутнього!

Стенди з охорони праці

31.01.2020

            Будь-яке виробництво потребує чіткого дотримання вимог та стандартів безпеки. У більшості випадків від цього залежить не тільки робочий процес, але й життя та здоров'я людей, інколи навіть не маючих до підприємства ніякого відношення. Саме тому, увага до оформлення агітації з цього приводу має пріоритетне значення. Але не завжди у співробітника на підприємстві є вдосталь часу на детальне ознайомлення з усіма положеннями безпеки. До того ж, треба визнати, що багато робітників не вважають за потрібне приділяти деталям цього інструктажу достатню увагу. Обійти цю проблему можна наступними способами:

- Ввести обов'язковий усний курс з охорони праці

- Ввести більш сувору систему атестації з техніки безпеки

- Внести конструктивні зміни щодо оформлення наочного інформування

Ті стенди з охорони праці, які виготовляємо ми, зроблені якісно та з увагою до читача. Інформація, що подана на них, оформлена таким чином, що навіть не розглядаючи її детально та глибоко, співробітник має можливість засвоїти загальні її положення. Це досягається завдяки професійному підбору шрифтів та позиціонуванню ілюстрацій. Переконатись у цьому Ви можете, переглянувши відповідний розділ нашого каталогу.

                                     

                  

Професійно-технічна освіта

28.01.2020

Професійно-технічна освіта - це рівень освіти, спрямований на розвиток особистості учня, його професійного становлення, отримання спеціальної теоретичної та практичної підготовки, що завершується присвоєнням кваліфікації робітника (службовця) з професійно-технічною освітою.

Таку освіту можна отримати в ліцеях та коледжах на основі загальної базової, середньої або спеціальної освіти. Навчання може мати денну, вечірню або заочну форму.

До установ професійно-технічної освіти належать:

 • Професійно-технічні училища.
 • Професійні ліцеї.
 • Професійно-технічні коледжі.

Щороку кожен з цих закладів влаштовує День відкритих дверей, спрямований на ознайомлення абітурієнтів зі специфікою та умовами навчання в його стінах. Відвідуючи ці заходи, абітурієнт чи його батьки можуть прийняти вірне рішення щодо подальшого професійного шляху майбутнього спеціаліста.

Бібліотечні стенди

29.05.2019

Бібліотека є скарбницею цінних знань як у навчальному закладі, так і на підприємстві. Дуже добрим помічником у організації її роботи завжди є стенд, який містить інформацію, необхідну відвідувачам. Запропоновані нами бібліотечні стенди мають високу якість та дуже зручні.

“Величезний скарб - добра бібліотека” Бєлінський В. Г.

Придбати від одного бібліотечного стенду до цілого набору щиро запрошує Вас наша команда. Ми завжди разі надати Вам пораду щодо асортименту у каталозі, або виготовити на замовлення новий макет. Звертайтеся до наших менеджерів, та переконайтеся у вигоді співпраці з нами на власний досвід.

Банер як варіант оформлення фотозони

27.05.2019

В наш час, коли камера з високою роздільною здатністю є практично в кожній кишені, все популярнішими стають фотозони, розміщені в торгових центрах і громадських місцях. Своєю красою і неординарністю вони залучають клієнтів, що бажають зробити на пам'ять безкоштовне добре фото. Як краще оформити фотозону? Все частіше нами розглядається банер. Як варіант - оформлення фотозони за допомогою банера має масу переваг, а саме:

Компактність (банер легко згортається і транспортується)

Зручність кріплення (завдяки люверсам банер можна встановити за лічені хвилини)

Творча свобода (зміст банера може бути абсолютно будь-яким)

Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам оформити ексклюзивну фотозону, виготовивши для Вас на Ваше замовлення індивідуальний і абсолютно новий макет. Наші можливості для творчості і виробництва практично безмежні, що дозволяє нам запропонувати Вам якість, за яку ми відповідаємо, за ціною зручною для Вас.

 

Коло вибору

23.05.2019

Розвиваючі стенди у дитячих садочках та початкових школах грають чималу роль у вихованні дитини. Саме тому їх розмаїття постійно розширюється, а якість наданої в них інформації вдосконалюється з кожним учбовим роком. Наша професійна команда завжди йде в авангарді педагогічних тенденцій і пропонує Вам цілу низку дизайнерських рішень таких стендів, як коло вибору, ранкові зустрічі та багатьох інших, включаючи стендові осередки НУШ. В нашому каталозі Ви знайдете також:

 • Стенди з різних предметів
 • Плакати та стенди з техніки безпеки
 • Куточки для батьків
 • Стенди у вчительську
 • Кабінетні таблички

У шапці нашого сайту Ви можете обрати максимально зручний спосіб зв’язку з нами. Наша команда допоможе Вам не тільки обрати потрібний дизайн, але й запропонує новий під Ваше замовлення.

  

Виховуємо патріотів разом

22.05.2019

Патріотичне виховання завжди було однією з найважливіших засад формування особистості громадянина. Особливо сьогодні, коли країна вже декілька років має відкритий збройний конфлікт на своїй території, дуже важливим є те, наскільки якісно ми виховуємо патріотів. Разом з нами Ви завжди маєте можливість гідно та зрозуміло проінформувати молодь про необхідність та важливість щирої любові до нашої Батьківщини.

«Обов'язок перед Батьків­щиною — святиня людини. Від нас, батьків та матерів, від вихова­телів залежить, щоб кожний юний громадянин дорожив цієї святи­нею...” В. Сухомлинський

На Ваше замовлення ми оберемо та виготовимо саме той стенд, який Вам потрібно. Це може бути і стенд окремого героя, і стенд ВСУ і національна символіка України. Величезна кількість стендових рішень з патріотичного виховання доступна на нашому сайті. Якщо Вас щось зацікавило або виникли питання, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефоном

.

Купити стенди для школи

03.05.2019

Оформлення школи стендами - це кращий спосіб привнести естетику в освітній заклад, а також найефективніший метод інформування. Стенди для школи з фото, картинками і малюнками привертають увагу і найбільш ефективно доносять необхідну інформацію виховного, освітнього чи патріотичного характеру. Таблички, плакати, дошки, стенди інформаційні - це невід'ємна частина дизайну інтер'єру школи і відображення її «життя». Вони використовуються для розміщення оголошень, розкладів занять, новин, оповіщень про свята і важливі події. Виготовлення стендів для школи своїми руками - довгий і складний процес. Замовити їх можна прямо у виробника. Благо, вибір сьогодні досить великий!

Купити стенди для школи - просто. Вивчіть величезний асортимент продукції нашої компанії та оформіть замовлення на сайті. Стенди для шкіл доставляються по всій Україні оптом і в роздріб.

   

Стенди в кабінет математики

24.04.2019

Недаремно математика вважається королевою наук. Сьогоднішні діти у більшості цілком усвідомлюють її важливість як головного тренінгу мислення та логіки. До того ж це просто цікаво, і деякі з дітлахів обов'язково зроблять її своєю головною справою та професією у майбутньому. Для любознавчих дітей та для їх педагогів ми готуємо якісні стенди в кабінет математики.

“Ми з насолодженням пізнаємо математику. Вона вражає нас, наче квітка лотоса”. Арістотель.

Наша головна мета полягає у тому, щоб як найбільше дітей знало на відмінно як математику, так і інші предмети. Тому ми завжди уважно вивчаємо усі сучасні засади оформлення стендів та наочного інформування. Ознайомтеся з нашим каталогом, та оберіть необхідне дизайнерське рішення, або запропонуйте своє і ми виконаємо його на Ваше замовлення. Отримати стенди можна не тільки у Харкові. Наша мережа доставки працює по всій країні.

  

Стенди в школу

17.04.2019

Наприкінці учбового року завжди стає питання про оновлення навчального простору. Деякі приміщення потребують ремонту, деякі меблі - заміни, деякі плакати та стенди втратили вигляд та актуальність - саме про них і піде мова. Замовити стенди в школу Ви можете за лічені хвилини незалежно від того, де Ви знаходитеся. Наша доставка працює на всі напрямки. Отримати продукцію Ви можете знаходячись у Харкові, або одним з наступних способів:

Нова пошта

УкрПошта

Дилер у Вашому регіоні

На нашому сайті Ви знайдете величезне розмаїття стендів, плакатів, банерів та багато іншого. Ви можете обрати те, що Вам до вподоби, замовити індивідуальний дизайн, або самостійно сформувати набір стендів, який наші дизайнери виконають у єдиному стилі.

  

Стенди початкова школа

17.04.2019

Кожен з наших дизайнерів усвідомлює те, що творити наочну продукцію для початкової школи - це є особливе мистецтво, деталі якого треба не тільки знати, але й відчувати. Саме такими є розроблені ними стенди. Початкова школа є місцем, де у дитину закладаються основні риси та соціальні навички. Для кожної дитини це є другим домом, і ми дуже цінуємо це.

“Ми повинні самі вірити у те, чому вчимо наших дітей” Вудро Вілсон

Цим принципом керуються наші спеціалісти у проектуванні та дизайні дитячих стендів та плакатів. Переконатися у цьому можна, ретельно ознайомившись з нашим каталогом, який представлено до Вашої уваги на нашому сайті. Але ним єдиним горизонти нашої творчості не обмежуються. На Ваше замовленні ми створемо принципово новий дизайн, саме під Ваш заклад та під Ваш клас.

ПРАВА ДИТИНИ

12.04.2019

Пропонуємо широкий вибір стендів «Права дитини».

Зміст стендів відповідає законодавству України.

 При оформленні стендів «Права дитини» враховуємо побажання покупця щодо кольору, розмірів, наповнення стендів та інші.

Для розміщення додаткової інформації правового змісту пропонуємо стенди з прозорими кишенями

Пластикові стенди «Права дитини» можна використати  для оформлення правових куточків у дитячих садках, школах та інших закладах освіти.

Наші стенди «Права дитини» виготовлені з якісних та безпечних для дітей матеріалів.

  

Оформлення класних кімнат початкових класів

09.04.2019

Якість підготовки учнів, їх психологічне налаштування на навчання залежать від багатьох чинників, з-поміж яких чільне місце посідають умови, атмосфера, обстановка, у яких вони перебуватимуть під час навчання в школі.

Тому класна кімната (кабінет) має бути затишною, а її оформлення — логічним із конструктивної точки зору, лаконічним у виконанні й доволі простим.

Добре, коли класна кімната гарно оформлена і діти завжди мають бажання приходити сюди. Але значно краще, якщо учні беруть активну участь у оформленні свого класу. Тоді клас стає для них ріднішим.

Оформлення класних кімнат початкових класів - важлива справа, що потребує особливого підходу й кропіткої праці. Правильно оформлений класний куточок має містити різноманітну та корисну інформацію для учнів.

Доцільно розпочинати оформлювати куточок, використовуючи ігрові форми. Невимушений ігровий процес стимулюватиме зацікавлення та активні прояви креативності вихованців. Згодом мають з’явитися серйозніші та складніші рубрики, що містять пізнавальний матеріал, необхідний для розширення кругозору дітей.

Кабінет початкових класів – це спеціально обладнане приміщення, яке забезпечує наукову організацію праці учнів і вчителя, що сприяє ефективності проведень занять. Це те інформаційно-предметне середовище, в якому переважно відбувається освіта і виховання. Для оформлення кабінету має бути створені навчально-методичні  експозиції:

- державна символіка;

- класний куточок, де записано права і обов’язки школярів, правила поведінки учнів, органи самоврядування, відображено життя колективу класу.

- куточок природи;

На відкритих поличках шаф можуть демонструватися прилади, нова художня література, зразки виробів народної творчості, виставка кращих робіт учнів, матеріали до теми наступних уроків, орієнтовні завдання тематичного оцінювання, додаткова інформація відповідно до навчальної програми, результати проектної діяльності  учнів. У кабінеті має розміщуватися класна дошка на п’ять робочих площ з магнітними поверхнями.

   

Де взяти кошти?

09.04.2019

Сучасний освітній простір  - мрія кожного вчителя, але не все залежить від викладачів. Але знаючи, що саме потрібно, вчитель зможе залучити тих, хто допоможе у втіленні мрії.  Варіантів із краудфандингом* або реєстрацією проектів на платформах для реалізації бюджету участі теж не варто боятися.

Вчителів шкіл, де бракує коштів на проведення змін в  сучасному освітньому просторі, дратує, коли мова заходить про осучаснення класів. Але ж зміни можуть бути не кардинальними, а починатися з облаштування простору на стінах та біля дошки.

Краудфандинг* - це колективне фінансування проектів. Коли багато людей підтримують ідею чи проект грошима, отримуючи за це винагороду від авторів.

Інформаційна дошка купити

03.04.2019

Багатьом підприємцям дуже відомо, скільки дрібних питань одразу вирішує інформаційна дошка. Купити таку дошку як найдешевше можна дуже просто, звернувшись до наших менеджерів, або до нашого каталога. Для цього достатньо зайти на наш сайт і замовити її онлайн, або зателефонувати нам. На нашому сайті ви також знайдете:

Куточки споживача

Широкий вибір стендів

Стенди з карманами та карманами-книжками

Батьківські куточки

Плакати та банери

Доставка товарів працює на всі напрямки, до того ж ми маємо розвинуту дилерську мережу, завдяки якій Ваше замовлення буде ще простіше, та до якої можете приєднатися Ви також. Звертайтеся до наших менеджерів за більш детальною інформацією щодо продукції та дилерства.

Оформлення кабінету інформатики

27.03.2019

Дедалі популярнішою серед молоді стає IT сфера і це є цілком виправдано, адже окрім цікавого технічно-творчого робочого процесу вона приваблює своїми мало з чим порівнюваними зарплатнями. Сьогодні новачок в царині програмної розробки може заробляти як досвідчений керівник відділу у царині, з IT не пов’язаний. Звичайно це мотивує дітей та молодь вивчати кібер-науки. Придбати комплект плакатів з інформатики ніколи не буде зайвим, якщо дані, які вони відображають, досі не висвітлені в оформлені вашого класу. Запевняємо Вас, що ці плакати будуть сприяти підвищенню загального рівню знань у класі та інтересу до вашої дисципліни серед окремих учнів. До того ж ми можемо розробити комплекс плакатів за Вашою індивідуальною потребою та розмістити на них інформацію, потрібну саме вам.

 

Стенди соціального педагога

27.03.2019

Нажаль професія шкільного психолога тільки сьогодні почала набирати оберти в нашій країні. Сьогодні ця галузь психології зветься соціальною педагогікою та має дуже високе значення як з точки зору самої психології, так і з педагогічного погляду. Адаптація дітей у колективі не завжди йде легко, але сучасне знання чітко затверджує, що успіх та мотивація як класу в цілому, так і окремих учнів, залежать від дружніх стосунків у шкільному колективі. Стенди соціального педагога дозволять зблизити  дітей з психологом, підвищити довіру до нього, а це є головна складова успішності його роботи. Замовити та отримати такий стенд Ви можете у будь-якій точці України. Ми співпрацюємо з найбільш відомими кур’єрськими сервісами та маємо декілька зручних варіантів щодо оплати замовлення.

Класний куточок

27.03.2019

Дитинство - дуже динамічний процес, і більшість з нас з цим погоджується. Особливо добре це розуміють шкільні вчителі, які мають на собі обов’язки класних керівників. В той чи інший момент в особистості дитини трапляються певні зміни, відповідно отриманому життєвому досвіду, проте найбільш потребуючим уваги є вік, коли дитина починає ставати підлітком. У середньому цей період припадає на 8 клас. Щоб у цьому віці утримувати дитину в межах оточуючого її соціуму, ми розробили спеціальний стенд – класний куточок. 8 клас для багатьох дітей є епохою першого самовиразу, тому дуже важливо тримати дитячий колектив згуртованим. Цей, та багато інших корисних стендів Ви можете знайти на нашому сайті у каталозі або звернутися до наших менеджерів, які залюбки ознайомлять вас з нашим асортиментом.

  

Комплексне оформлення кабінету

22.03.2019

Візитною карткою будь-якої посадової особи на службі завжди є її кабінет. Від оформлення кабінету залежить більш, ніж багато хто з нас може собі уявити. Головним чином, це довіра клієнта. Атмосфера, яку створює кабінет, наочна інформація, яка розташована на стендах, можливо, державні символи або символіка закладу – все це працює безпосередньо на особу, яка цей кабінет очолює. Якщо справа йде про кабінет, у якому працює група людей, то грамотний підхід до кабінетного оформлення буде сприяти підвищенню загальної ефективності роботи колективу, працюючого в цих стінах. Замовити комплексне оформлення кабінету Ви можете в наших спеціалістів. За Вашими вимогами ми розробимо систему стендів з єдиною естетичною концепцією, враховуючі Вашу професійну специфіку та індивідуальні побажання.

Стенди для шкільної бібліотеки

14.03.2019

Бібліотека – це заклад, який збирає, зберігає витвори друку для загального використання. В шкільних бібліотеках зберігаються як художні твори, так і спеціальна література – підручники, довідники, карти тощо. Для покращення роботи бібліотеки виготовляють стенди для шкільної бібліотеки, наприклад: Комплект стендів для оформлення бібліотеки, Правила користування абонементом бібліотеки, Стенд "Бібліотечний вісник", Стенд "Куточок читача", Стенд «Бібліотека інформує»

Вперше бібліотеки з’явилися на Стародавньому Сході. Першою бібліотекою називають зібрання глиняних табличок.  Їх датують 2500 р. до н.е. Їх знайшли в храмі вавилонського міста Ніппур.

«Герої не вмирають»

12.03.2019

Бути українцем та лишатись осторонь подій, які відбулися у 2013-2014 році на київському майдані Незалежності дуже складно, незважаючи на протиріччя, нажаль, існуючі навколо цієї теми. Для кожного з нас це щось не тільки спільне, національне, але й особисте. Знецінити подвиг тих небайдужих, хто поставив долю країни вище за власну, неможливо і для всіх нас є за велику честь віддати їм шану! Стенд «Герої не вмирають» виконано у різних варіаціях, але будь-який з них нагадує нам про всіх, хто стояв на варті мирного неба над Україною як у сьогоденні, так і на сторінках нашої історії. Якщо Ви бажаєте розкрити якусь конкретну історичну тему, вшанувати окрему героїчну особистість, чи вшанувати честь та пам’ять героїв нашого минулого, ми допоможемо вам розробити власний варіант цього стенду.

Календар природи

12.03.2019

Особливу роль наша продукція грає у дитячих садках та початкових класах школи, де вік дітей ще цілком та повністю базується на фантазії та візуальному сприйняті навколишнього світу. Діти, які щойно навчилися читати, звикли сприймати усе через малюнки та гру, і саме це  є кращим способом відкрити їм світ природи. Настінний календар природи дозволить дітям в ігровій формі наочно ознайомитись з порами року та їх головними рисами. Обрати стенд, який вам до вподоби, можна в нашій базі, яка налічує безмежну кількість його різноманітних варіацій, але цим вибір не обмежується, бо наші дизайнери завжди готові розробити принципово новий макет саме для вас та ваших маленьких підопічних.

Стенди для учительської

12.03.2019

Організація роботи педагогічного колективу у школі – справа звична, але не легка. Максимально зручною її  роблять комфортні та інформативні стенди для учительської з карманами потрібного вам формату. Вони можуть значно допомогти у плануванні виховальної та викладацької роботи. У цих карманах можуть бути розміщені розклади занять, культурно-розважальних заходів, порядку денного, чергувань і взагалі усього, що може бути потрібно. Дизайн стенду, кількість та формат карманів ми зробимо за вашими побажаннями та вимогами, але також Ви можете обрати будь-який стенд з цієї теми у нашій базі готових макетів. Наші менеджери завжди готові відповісти на Ваші запитання та надати необхідну інформацію щодо термінів, цін, та порядку замовлення. Відправка макетів поштою діє по всій країні.

Стенди для дитячого садочка

06.03.2019

В дитячому садочку дуже багато наглядної інформації. Це можуть бути стенди для батьків – стенд «Куточок для батьків». Для малечі це можуть бути стенди, які інформують дитину про те як одягатися, правильно мити руки без допомоги батьків. Діти старших груп з цікавістю заповнюють куточок природи.

Правила поведінки на дорозі краще засвоюються за допомогою спеціальних стендів. За допомогою малюнків на стендах діти краще запам’ятовують абетку, вчать правила додавання, віднімання. Стенди можна використовувати для розміщення малюнків дітей, їх витворів з пластиліну та інших матеріалів.

«StendMarket.com» може запропонувати до уваги батьків та вихователів такі стенди: «Державна Символіка України», «Інформаційні стенди», «Стенди з безпеки життєдіяльності», «Оформлення їдальні»,  «Куточки для батьків», «Навчальні стенди», «Права дитини», «Стенди для творчості», «Календар природи та погоди».

Куточок настрою

04.03.2019

    Дуже важливо, щоб «Куточок настрою» був красивим, яскравим та привабливим. Тільки тоді він зможе зацікавити учнів і вони не будуть приховувати своїх емоцій.

    Може бути безліч варіантів стендів. Один із них: можна намалювати велике дерево з корінням, стовбуром та кроною. Для кожної дитини виготовляють листочки або плоди (жолуді, яблука, груші). Учні чіпляють свої листочки в те місце дерева, яке відповідає його настрою:

   - поганий настрій – корінь;

   - нейтральний настрій – стовбур;

   - гарний настрій – крона, висока вгорі.

    Чим гарніший настрій – тим вище листочок учня.

    Компанія stendmarket.com працює над розробкою дуже цікавих стендів «Куточок настрою».

Стенди для НУШ

04.03.2019

      Компанія stendmarket.com випустила новий стенд «НУШ».

    Для чого потрібна НУШ: щоб виховувати цілісну особистість, всебічно розвинену, здатну до критичного мислення; щоб виховувати патріота своєї країни з активною життєвою позицією, яка має морально-етичні принципи і зможе приймати відповідальні рішення, поважає гідність і права людини.

    Результатом НУШ повинен бути інноватор, здатний змінювати навколишній світ, розвивати економіку, конкурувати на ринку праці та учитися впродовж життя.

    Стенд «Нова українська школа» підкреслює Новий освітній простір. Він ділиться на вісім навчальних осередків: 1) навчально-пізнавальний; 2) змінні, тематичні осередки; 3) для гри; 4) художньо-творчої діяльності; 5) куточок живої природи; 6) місце відпочинку; 7) дитяча класна бібліотека; 8) осередок вчителя.

Стенді

01.03.2019

   Шкільний стенд – це дуже ефективний засіб для залучення уваги школярів.

    Стенді також виконує функцію інформування учнів по тим чи іншим питанням, причому шкільний стенд може ідеально поєднуватись з інтер’єром шкільного середовища та бути красивим елементом декору.

    Стенді надихають на здоровий спосіб життя, сприяють патріотичному вихованню учнів. Стенді можуть виконувати комунікативну роль, бути місцем, де учні висловлюють свої думки.

    В кожному предметному класі повинні розміщуватись тематичні стенди по шкільним дисциплінам.

Стенд для школи

26.02.2019

Стенд для школи, розроблений і відмальований професійним дизайнером, представляє собою невеликий витвір мистецтв. Він складається із пластику прямокутної чи фігурної форми. На стенді нанесена інформація: тексти, зображення, схеми тощо, а також можуть бути кишеньки для змінної інформації. Розміщують такі стенди у класах, коридорах, фойє.

  У нинішній час стенди використовують для розміщення на них національних символів України, розкладу занять, дошки оголошень, дошки пошани тощо.

У класах школи ми часто можемо зустріти: класний куточок, правила поведінки учнів, стенд з безпеки життєдіяльності, стенди для початкової школи, патріотичні стенди, естетичне виховання тощо.

Стенд Класний куточок

26.02.2019

Класний куточок має виконувати функцію інформаційного центру.

В класному куточку відображається як навчальна, так і позакласна діяльність школярів. Разом з класним керівником учні можуть оформити класний куточок таким чином:

 • розмістити інформацію, яка відіграє важливу роль у вихованні учнів,
 • розширенні і поглибленні їх знань;
 •  розвиткові творчих здібностей;
 • виховна робота у поза навчальний час та багато іншого.

Завдяки згуртованості, батьки також можуть допомогти дітям, адже те, що виконане самостійно, привертає більше уваги.

    Компанія stendmarket.com пропонує свої розробки класних куточків:

Класний куточок «Школа – найкраще місце на землі»

Класний куточок «Віночок»

Класний куточок «Вишиванка»

Класний куточок «Дошка»

Класний куточок «Калина»

Класний куточок «Квітковий»

Деякі поради щодо оформлення школи

Стенди в школі повинні виконувати, перш за все, інформаційну, виховну та навчальну функції.

Оформлення вестибюля, фойє школи має захоплювати учня і його батьків, містити в собі необхідну інформацію для знайомства зі школою, для учнів, їх батьків (розклад уроків і дзвінків, факультативів, оголошення, результати проведених змагань і конкурсів). У той же час фойє, вестибюль, коридори школи повинні бути оформлені в одному стилі, підкреслюючи індивідуальність вашого навчального закладу і його статус.

Для оформлення шкільних коридорів створюються яскраві стендові композиції, які можна розділити за різними тематичними напрямками - правовий, патріотичний (національна символіка, історія рідного краю, пам'ятки), духовний, гордість школи, безпека життєдіяльності, профорієнтація і багато іншого.

Якщо загальношкільні стенди створюються для забезпечення інформацією всієї школи, то класні куточки покликані відображати життя класу. Класний куточок може містити таку інформацію, як права та обов'язки учнів, правила поведінки школярів, органи самоврядування, повинне відображатися життя класу (досягнення, оголошення, фото класу, цікава інформація і інше).

Детальніше: Деякі поради щодо оформлення школи

Стенди на замовлення

Компанія "Stendmarket" займається розробкою та виготовленням інформаційних стендів на замовлення. Перевагами нашої компанії є  особистий дизайнер і менеджер, які мають необхідні кваліфікаційні знання, що дозволяє виконати роботу швидко та якісно.

Замовивши стенд за власним дизайном, Ви отримаєте індивідуальний та оригінальний стенд, з цікавим оформленням та змістом.

 "Stendmarket"  пропонує вашій увазі широкий спектр послуг зі створення та виготовлення різноманітних настінних стендів, які можна  використовувати в школах, ДНЗ, у  виставкових і торгових центрах, офісах, банках, аптеках, магазинах та інших місцях. 

Ми потурбувалися про те щоб наша продукція була безпечною. Для виготовлення стендів використовуємо високоякісні, екологічно чисті матеріали, сучасне обладнання та інноваційні технологічні методики. Також  ми маємо власне виробництво, що дозволяє корегувати строки виготовлення.

Детальніше: Стенди на замовлення