Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво. Шопурок, Стендпринт, країна стендів 

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди для військоматів

Робота військових комісаріатів неможлива без інформаційного обладнання. У кожному відділі військкомату повинні бути розміщені стенди з наочною інформацією. Це можуть бути стенди із загальною інформацією про роботу військкомату, зразками заяв, документацією, а також стенди патріотичного характеру про службу в армії.

Компанія Stendmarket  займається  виготовленням стендів для військових.

Стенди можуть бути з уже нанесеною інформацією, які можна використовувати як наочний матеріал, та стенди зі змінною інформацією, тобто з кишенями, де інформацію можна змінювати за необхідності.

Якщо Ви не знайшли стенд, який Вам підійшов по розміру або кольору, звертайтесь і наші дизайнери зроблять зміни безкоштовно, або створять  новий стенд, враховуючи Ваші побажання.

Компанія Stendmarket  має власне виробництво, ми контролюємо процес виготовлення стендів і гарантуємо якість. Якщо Ви замовите у нас, зможете отримати якісну продукцію за доступними цінами.

Придбати стенди Ви зможете, зателефонувавши за телефонами  099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859 або натиснувши кнопку «Купити» в інтернет-магазині.