Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво. Шопурок, Стендпринт, країна стендів 

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Стенди з цивільної оборони, ТБ та охорони праці

Охорона праці на підприємствах - це турбота адміністрації та роботодавця, і при прийомі на роботу, особливо на шкідливі виробництва, кожен робітник повинен проходити інструктаж по техніці безпеки. Саме тому, наявність наочних посібників на підприємствах не тільки необхідна, а ще й прописана законодавством України.  Для виконання цього закону, у організаціях усіх типів створюються спеціальні куточки з охорони праці та здоров'я, де розміщуються стенди та банери по темі. Інформація, розміщена на них, повинна відповідати правилам наочного інформування, та бути зрозумілою та легкою у запам’ятовуванні.   

Стенди з охорони праці обов’язково повинні включати інформацію із закону України про охорону праці на підприємстві такого типу, права та обов’язки робітників, інструктаж по медичній допомозі, план пожежної евакуації (якщо це офісні приміщення), схему евакуації при пожежі на підприємстві, фабриці або заводі, інструктаж з охорони праці, тощо. Якщо це офісне приміщення, то стенди також включають в себе план евакуації будинку, комп'ютерну безпеку, першу допомогу при опіках чи ураженні електричним струмом.

Наша компанія розробляє посібники наочного інформування для будь-яких компаній та організацій. Нам однаково довіряють як директори маленьких сільських шкіл, представники військових підрозділів, так і менеджери з великих промислових компаній і підприємств з усіх куточків нашої держави. І таку довіру можна пояснити, адже ми, за більше ніж десять років роботи, придбали чималий досвід: у нашій скарбничці лежить велика кількість виконаних робіт, ознайомитися з деякими із яких ви можете на нашому сайті. Ще однією неоцінимою перевагою є виготовлення ексклюзивних стендів за технічним завданням клієнта, адже багато компаній замовляє саме індивідуальний стенд, повністю відповідаючий всім особливостям компанії.  

Якщо ви підбираєте стенди для школи, то в нашому каталозі ви знайдете багато прикладів стендів стендів для шкільних куточків: “Пожежна безпека ОБЖ”, “План евакуації на випадок пожежі (охорона праці)”, “Стенд пожежна безпека”, “Схема евакуації при пожежі в школі”, “Куточок з охорони праці в школі” та багато інших. 

Щоб зробити замовлення та отримати детальну консультацію, телефонуйте нашим менеджерам за контактними номерами телефонів. Ми чекаемо ваших дзвінків!

Цивільний захист - це комплекс заходів, що включає навчання населення прийомам і способам захисту в разі виникнення військових дій, навчання діям для усунення наслідків військових дій, безпосередньо заходи щодо захисту населення.

Інструментом з інформування людей є куточки цивільного захисту, які розміщують  в організаціях і на підприємствах.

Стенди з цивільної оборони роз'яснюють як потрібно діяти в конкретних критичних ситуаціях для порятунку життя, здоров'я, матеріальних цінностей.

Наша компанія виготовить для Вас стенди під замовлення, або Ви можете обрати стенди з каталогу.

Компанія Stendmarket  має власне виробництво, ми контролюємо процес виготовлення стендів і гарантуємо якість. Якщо Ви замовите у нас, зможете отримати якісну продукцію за доступними цінами.

Придбати стенди Ви зможете, зателефонувавши за телефонами  099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859 або натиснувши кнопку «Купити» в інтернет-магазині.