Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво.

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Сучасний ринок стендової продукції диктує свої умови успішної діяльності на ньому. Власні виробничі потужності, кваліфікований персонал та якісна сировина — це ті «кити», на яких тримається потенціал нашої компанії. Завдяки їм та постійному оновленню устаткування ми маємо можливість постійно пропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможний добротний продукт. Стенди для адміністрацій, організацій, ОТГ — один із його різновидів.
 При уважному вивченні асортименту нашої продукції обов’язково напрошується висновок — ось місце, де можна недорого купити багато екземплярів для декору службових приміщень та коридорів. А постійні акції та можливість безкоштовного доставляння товару до вашого поштового відділення зроблять співпрацю з нами ще більш економною для вашого гаманця.
 В якості орієнтиру для вибору перерахуємо різновиди стендів для сільських рад, ОТГ, адміністрацій:

  1. Інформаційні стенди

На цих майданчиках можна розмістити списки місцевих ветеранів, актуальні оголошення та зразки заповнення документів, витяги з законодавчих актів та історичні відомості, профспілкові та методичні вісники, медичні плакати та бібліотечні стенди.

  1. Безпека життєдіяльності та куточки цивільного захисту

 Цей підрозділ дає можливість вибрати дошки або знаки для облаштування куточків безпеки на робочих місцях та попередження громадян про можливі ризики знаходження в певній зоні або недопустимість окремих дій на обмежених територіях (попереджувальні знаки безпеки, знак «Запасний вихід»).

  1. Презентаційні дошки

 Це майданчики для презентації досягнень територіальної громади, знайомства з видатними особистостями краю, фотоекспозицій яскравих подій та мальовничих природних куточків.

  1. Державна символіка

Для створення урочистого піднесеного настрою на державні свята та патріотичного виховання населення — добірка стендів з українськими колоритними мотивами та Державною символікою.
 

Власне виробництво дозволяє нам відстежувати тенденції світових подій та відтворювати їх у власній продукції, тому ви завжди можете замовити та купити у нас стенд з інформацією на злободенну тематику. Дошки з пробковим чи кишеньковим оформленням дозволять вам оперативно змінювати текстові матеріали таких майданчиків.

 Якщо ж ви по-іншому бачите свій ідеальний стенд — телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, і ми разом його створимо. Індивідуальний дизайн — безкоштовна послуга, яка дозволяє додати до інтер’єру свого робочого кабінету або фойє закладу частинку власної душі та отримати якісний ексклюзивний товар за найкращою ціною.

Компанія Stendmarket пропонує вам індивідуальне комплексне оформлення державних установ, адміністрацій, районних та міських відділів освіти, культури та туризму, відділів сім'ї та молоді, судів, прокуратури, пенсійних фондів та багатьох інших.

Ми створимо дизайн-макет і виготовимо зовнішню вивіску, рекламу на фасадній будівлі, оформлення інтер'єру - настінні та підлогові стенди з постійною і змінною інформацією в Вашому фірмовому стилі.

В нашій компанії Ви можете купити стенди за доступними цінами. Якість ми гарантуємо, адже контролюємо весь процес виготовлення.

Замовити стенди дуже просто:

- зателефонуйте нам за телефонами 099-425-75-68, 068-149-91-29, 063-36-36-859;

- натисніть кнопку «Купити» в інтернет-магазині.

Наші фахівці прикладуть максимум зусиль, щоб Ви залишились задоволені.