Стенди для учбових закладів, організацій, держустанов та військових. Власне виробництво. Шопурок, Стендпринт, країна стендів 

Власне виробництво Знижки постійним клієнтам Оплата при отриманні

Актуальні питання

  •   Як замовити стенд з каталогу зі змінами?

При замовленні інформаційного стенду зі змінами по телефону необхідно сказати  менеджеру, які саме поправки треба зробити. При замовленні через сайт - опишіть потрібні примітки в коментарях. Якщо поправок дуже багато - надішліть їх нам по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Нагадуємо, що внесення поправок в стенди - безкоштовно!!!

  •  
  •  Чи можу я оплатити товар при його отриманні?

Так звісно. Але в такому випадку Ви платите компанії-перевізнику за доставку грошей назад. Це, як правило, 2% від суми післяплати +20 грн за оформлення.

 

        Чи даєте ви товарний чек? 

Так, на Ваше прохання ми висилаємо чек разом зі стендом. 

      

          Чи є доставка стендів Новою поштою?

 Так, доставляємо. Щоб замовити у нас стенди по Новій пошті, Вам необхідно лише сказати нам, в яке місто відправляється товар, номер відділення Нової пошти, ПІБ і телефон одержувача.

 

  •    Що робити, якщо в нашому населеному пункті немає відділення Нової пошти?

В такому випадку ми висилаємо Вам стенди Укрпоштою. В цьому випадку при оформленні замовлення Вам необхідно вказати Вашу поштову адресу, ПІБ і телефон.

 

  •    Що робити, якщо упаковка і стенди пошкоджені?

Увага!!! Оглядайте цілісність упаковки при отриманні!

По-перше, при отриманні товару на Новій пошті або Укрпошті уважно огляньте упаковку товару. Якщо вона пошкоджена, складається Акт пошкодження вантажу, товар залишається на пошті і ми висилаємо нові стенди повторно. А компанія-перевізник повертає гроші. Якщо ж Ви виявили невеликі пошкодження вже дома, зв'яжіться з нами, ми знайдемо взаємовигідне рішення.

 

  •    Який термін виготовлення стендів, табличок?

Термін виготовлення стендів - 7 робочих днів. На Ваше прохання термін виготовлення може бути зменшений до 2-3 днів.